CZYM JEST HOME STAGING?

Mieszkanie, jak każda rzecz wystawiona na sprzedaż, podlega zasadom marketingu.
Im lepsze zrobi wrażenie na oglądających, tym więcej możesz na nim zarobić.

Zastanawiałeś się kiedyś, co robi osoba chcąca sprzedać samochód? To oczywiste- sprząta jego wnętrze, myjnie karoserię, dokonuje drobnych napraw u mechanika. Wszystko po to, aby samochód zrobił na kupującym jak najlepsze wrażenie.
Tak samo jest z mieszkaniem. Odpowiednio wyeksponowany potencjał przestrzeni podkreślony subtelnymi dodatkami i drobny remont automatycznie podniosą cenę twojej nieruchomości. Większość osób o tym zapomina i w tym może tkwić twoja przewaga.
Inwestując ok 1-3% wartości twojego mieszkania możesz podnieść jego cenę nawet o 10-20%! To się po prostu opłaca.

JAK TO ROBIĘ:

Pamiętaj, że mało kto potrafi być obiektywny w stosunku do swojego własnego mieszkania. Wiele osób sądzi, że skoro im dobrze się mieszka, to nieruchomość na pewno spodoba się także kupującym. To niestety nie jest prawda. Każdy z nas ma swój własny gust i według niego urządza swoje mieszkania. Z biegiem lat we wnętrzach gromadzą się także różne rzeczy, które niekoniecznie pasują do reszty wystroju, ale przyzwyczajamy się do nich i przestajemy je zauważać lub mamy do nich sentyment i ciężko nam się z nimi rozstać. Dopiero dzięki osobie z zewnątrz możemy liczyć na obiektywne spojrzenie na nasze nieruchomości i przygotowanie ich tak, by podobały się jak najszerszemu gronu odbiorców.

Feels Like Home wie jak to zrobić.
Zidentyfikuję zarówno mocne jak i słabe strony Twojej nieruchomości, dzięki czemu będzie możliwe odpowiednie wyeksponowanie i podkreślenie jej atutów. Określając profil klienta docelowego przygotuję nieruchomość tak, by trafiała w gusta i potrzeby właściwych osób, a jej atrakcyjny wygląd dzięki moim zabiegom oraz profesjonalnie wykonanym zdjęciom wyróżni Twoją ofertę spośród innych i pomoże przyciągnąć większą liczbę zainteresowanych, co z pewnością przełoży się na szybszą i bardziej zyskowną sprzedaż lub wynajem. Jednocześnie koszt usługi jest relatywnie niski co pozwala Ci na osiągnięcie maksymalnych zysków.

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z HOME STAGINGU

  • ZYSK

    Inwestycja w home staging zwraca się bardzo szybko i eliminuje sytuacje, w których byłbyś zmuszony obniżyć cenę nieruchomości w przypadku braku zainteresowania ofertą

  • OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

    Dobrze prezentująca się nieruchomość sprzedaje się znacznie szybciej od nieestetycznie wyglądającej konkurencji.

  • ZWIĘKSZENIE ATRAKCYJNOŚCI OFERTY

    Home staging sprawi, że Twoja nieruchomość będzie zdecydowanie wyróżniać się spośród innych ofert a to przełoży się na większe zainteresowanie kupujących. Atrakcyjnie prezentujące się mieszkanie pozwoli także poczuć się kupującym “jak u siebie w domu” co z pewnością przyspieszy czas podjęcia decyzji o zakupie.